SHHUA Убавина Загрева Eyelash Curlers со Греење Силикони Подлога Електрично Автоматско Загрева Eyelash Curler за Жените Преносни Електрични Lash Curler со Силиконски Влошки за Греење

SHHUA Убавина Загрева Eyelash Curlers со Греење Силикони Подлога Електрично Автоматско Загрева Eyelash Curler

Во магацинот
DEN 479.76
Од стоката:

Греење, силикони подлога кадрици вашите трепки без pinching или crimping.Брзо Поставување - долга-трајни виткање : брзо греење во 10 секунди, проширува брзо curler греење подлога можете да контактирате со повеќе трепките, и има доволно топлина да навивам трепките во кратко време, заштеда на време, долго-траен виткање трепките во текот на целиот ден.БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА - Соодветна температура дизајн Нема оштетување на вашиот трепките, Иновативни уреди со покажувач на температурата подлога промени својата боја автоматски кога до загревање, ве Молиме почекајте неколку минути за да се обезбеди направи тоа целосно да се загреани до.Лесно да се носат : ова електрична eyelash curler е компактен, лесен, што го прави како кармин, па тоа е лесно да се стави во козметичката торба, каде и да одите, можете да го носат секаде каде што оди, така што можете да ги земете вашите трепки во било кое време и да ја задржите вашата убавина на сите времиња.БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА - Препорачуваме да користите Алкална батерија за да се обезбеди загреани до брзо, 2 AAA батерија управувана. (Батерија, не се вклучени).Карактеристики : Материјал : ABS, silicone Size : како што е прикажано во picture Quantity : 3 pieces Package вклучува : 3 x Загрева eyelash curler (батерија, не се вклучени).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата