FAKEME 1.25 Телескоп Боја Филтер Поставени Комплет за Окуларот Планета Маглина 6X

FAKEME 1.25 Телескоп Боја Филтер Поставени Комплет за Окуларот Планета Маглина 6X

Во магацинот
DEN 1528.80
Од стоката:

Висок квалитет на стаклена и метална конструкција.Шрафовите на стандардот 1.25" астрономија телескоп окуларот.Го намалува замор на очите и го подобрува контрастот и површинска детали на планетата.Совршен за зголемена поглед на Месечината, Јупитер, Марс, Сатурн, ѕвезда кластер, маглина, длабоко небото, итн. 6x 1.25" Телескоп Окуларот Боја Филтер Поставени.Опис : - 6x 1.25" Телескоп Окуларот Боја Филтер Поставени. - Совршени за зголемена поглед на Месечината, Јупитер, Марс, , ѕвезда кластер, маглина, длабоко небото, итн. - Завртки на стандарден 1.25" астрономија телескоп окуларот. - Го намалува замор на очите и го подобрува контрастот и површинска детали на планетата. - Висок квалитет на стаклена и метална конструкција.Спецификација : - Материјал:Метал - Големина:30мм/1.18 инчен - Боја:Црна/Црвена/Зелена/Блу/Жолта/Purple Package Вклучува : 6x Телескоп Боја Filter Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Таа е поголема од информацијата

- Material:Metal :
- Size:30mm/1.18 inch :
- Color:Black/Red/Green/Blue/Yellow/Purple :
Package Includes:
6x Telescope Color Filter :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Производи во категоријата