hygger Аквариум Еден Сунѓер Филтер за Мали Риби Резервоарот 5-15 Литри

hygger Аквариум Еден Сунѓер Филтер за Мали Риби Резервоарот 5-15 Литри

Во магацинот
DEN 311.76
Од стоката:

Еден сунѓер аквариум филтер, им помага на малите риби или ракчиња да живеат среќен живот.Оваа единствена сунѓер филтер се навраќа на не повеќе соба, совршена за употреба во 5-15 галон риба резервоарот. 1 еден сунѓер филтер + 1 резервни сунѓерот+ 2 вшмукување чаши се вклучени во пакет.Исплакнете или стискаш на сунѓери со користење на аквариум со вода.Сите делови од овој филтер се монтажни, можете лесно да се соберат за нив заедно.Hygger еден сунѓер аквариум филтер.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата