Пластичен Прибор За Јадење Избрани 18/Pkg-Рубин Црвена

Пластичен Прибор За Јадење Избрани 18/Pkg-Рубин Црвена

Во магацинот
DEN 167.76
Од стоката:

Уникатен Индустрии. 011179302840. PLASST-30284. УНИКАТЕН ИНДУСТРИИ-Пластичен Прибор за јадење Избрани.Овие шарени прибор за јадење се совршено да се користи за партиите, семејни дружења и повеќе.Координирање на додатоци се достапни, сите се продава одделно.Овој пакет содржи осумнаесет избрани прибор за јадење (шест гранки, шест лажици и шест ножеви).Достапни во различни бои, секој се продава одделно.Увезени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата