Галакси Z 3 Пати Случај, Тешки Зглоб Заштита Луксузни Кожни Покрие со Потпирач, Целосна Заштита за Samsung Галакси Z Пати 3 (Зелен)

Галакси Z 3 Пати Случај, Тешки Зглоб Заштита Луксузни Кожни Покрие со Потпирач, Целосна Заштита за Samsung

Во магацинот
DEN 1343.76
Од стоката:

【Уникатен Дизајн】 : Комбинација на потпирачот и тешки зглоб заштита, специјално дизајнирани за вашето драгоцено Samsung Галакси Z 3 Пати 5 G 2021. 【Лесно да Наплатат】 : Ова Z 3 Пати Случај се работи совршено со сите ЧИ безжични полнење влошки, нема потреба да се отстрани случај.Случајот е и тенок одговара на вашиот телефон цврсто, со што голема погодност. 【Целосна Заштита】 : Целосна покриеност дизајн со тешки зглоб заштита и калено стакло ги штити вашиот Галаксија Z 3 Пати од намалувањето или влијанија.Прецизни cutouts се направи целосно пристапна на сите пристаништа, камера и копчиња.Сит се вклопуваат и нема да паднат лесно.На предната маска вклучени Калено Стакло. 【Удобно Рака се Чувствуваат 】 : Оваа Галаксија Z 3 Пати случај е направен од кожа и тешко КОМПЈУТЕР за заштита од секојдневно носат & солза, мали удари & удари и гребнатини.Покрај тоа, кожа материјал обезбеди луксузен стил и посебно чувство на допир на вашиот телефон. 【Гаранција】 Ние обезбеди доживотна гаранција, бесплатно враќање или repalce услуга за живот.За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Компатибилен со Samsung Galaxy Z 3 Пати 5 G[2021 Ослободување] Карактеристики : 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.Име на производ : Тешки Зглоб Заштита Луксузни Кожни Пати Случај.Функција : Заштити Површината Против триење Shockproof и Анти-Нула.Моден Стил : Луксуз и Совршено опремени за вашиот телефон.го прави вашиот телефон погледнете повеќе уникатна и привлечна.Боја : Зелена Компатибилен Modle : Samsung Galaxy Z 3 Пати 5g.Пакет се Вклучени : 1 x Галакси Z 3 Пати Случај.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата