HUAWEI P30 Лајт Smart прекривачот Сина

HUAWEI P30 Лајт Smart прекривачот Сина

Во магацинот
DEN 383.52
Од стоката:

Овој официјален Huawei Силикони случај во црно за P30 нуди одлична заштита, додека одржување вашиот уред е елегантен, елегантни линии.Ова е официјален Huawei производ, па затоа е направен да највисоките стандарди со најдобар квалитет на материјалите.Работи со Huawei P30. Официјалниот Huawei Флип случај има интуитивно дизајнирана на Smart Приказ на прозорецот во предната маска, што ќе ви овозможи да брзо и лесно да ги видите на време, датум, време и аларм/ повик известувања, без потреба да се отвори предната маска.Заштита на предната страна на вашиот P30 Лајт од гребнатини, инциденти и пред се на влијанијата со службен прекривачот.Најважниот дел од телефонот, на екранот, исто така е заштитен од штета.Ова е официјален Huawei производ, па затоа е направен да највисоките стандарди со најдобар квалитет на материјалите.Работи со Huawei P30 Лајт.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата