iCoverCase за iPhone 13 Про Max Паричникот Случај со Кредитна Картичка во Држачот, [RFID Блокирање] Премиум Кожа Магнетски Затворач Потпирач за врвка за Рака Shockproof Маска за iPhone 13

iCoverCase за iPhone 13 Про Max Паричникот Случај со Кредитна Картичка во Држачот, [RFID Блокирање] Премиум

Во магацинот
DEN 311.76
Од стоката:

【RFID Блокирање Функција】 : Најмногу кредитни картички и ID картички имаат вградено во RFID чипови.RFID скенер лесно може да се прочита информации за картичка без контакт.Овој случај е дизајниран со RFID оклопна технологија која може да го блокира RFID сигнали и заштита на личните информации. 【Уникатен врвка за околу Рака】 : Прикачите деликатна кожа lanyard.По виси на телефонот, држејќи го со едната рака не се плаши од паѓање. 【Картичка Слотови】 : Погодно за вас да излезе, тој не може да обезбеди доволно простор за складирање на картички, како и ID картички, кредитни картички и готовина. 【Потпирачот Функција】 : телефонот случај со задниот капак за да може да се прилагоди на повеќе агли за лесно пребарување или читање. 【Камера работ е издигнат над мазна површина на екранот за да избегнете гребење.i Cover Case Паричникот Случај со врвка за околу Рака Материјал : *Издржлив Премиум СТП Кожа *PC + TPU Карактеристики : ПАРИЧНИКОТ ФУНКЦИЈА : картичката слотови може безбедно држете го вашиот картички без да се земе вашиот паричник надвор. (ID, дебитна картичка, кредитна картичка, возачка дозвола, пари, итн.).ПРЕНОСЛИВОСТ СТОЈАТ ФУНКЦИЈА : Прилагодлив хоризонтална потпирач за раце-слободен читање или филмови.Дополнување вашиот мобилен уред со функција додека заштита на тоа добро.Одржување Настава : 1.Да се чува далеку од мрсна нечистотија, киселина и други хемикалии 2.Редовна употреба, може да се задржи тоа трае подолго додека ниска употреба ќе го направи тоа кршливи 3.Чиста кожа стоки лесно, со тенка крпа кога постои вода на тоа 4.Избегнувајте напуштање на кожни производи под пламнал сонце подолго време Совети : 1.За да се спречи паричникот случај од тоа да биде затворена ненормално, ве молиме да се стави само една картичка во секоја картичка.Поставување на соодветен број на картички не ќе се зголеми дебелината на паричникот случај. 2.Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од слика (или потемна или посветла) поради различни монитори. 3.Ве молиме обрнете внимание на моделот сте го купиле пред ставање на ред со цел да се купи соодветна случај.Ако ви се допаѓа овој вид на телефон случај, добредојдени сте да внесете i Cover Case продавница за да изберете повеќе модели.Пакетот Вклучува : 1 Паричникот Случај, 1 Врвката За На Рака.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата