Clinique ДУРИ и ПОДОБАР СЈАЈ SPF15 WN 118 КИЛИБАР 30 ML

Clinique ДУРИ и ПОДОБАР СЈАЈ SPF15 WN 118 КИЛИБАР 30 ML

Во магацинот
DEN 781.68
Од стоката:

Бренд : Clinique.Полесно апликација и помалку отпад.Преносни и мултифункционален.Заштита од сонце : 15.0 sun_protection_factor.На козметичките производи се направени од високо квалитетна основно шминка за полнење, целосно опремени, лесен за носење, безбеден и сигурен.Тоа исто така може да се користи за Божиќ подароци, свадба подароци, роденденски подароци, итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата