HAPPYMA Новородено Бебе Девојка Момче Footie Romper Zip Солидна Боја Едно Парче Jumpsuit Пролет Облека

HAPPYMA Новородено Бебе Девојка Момче Footie Romper Zip Солидна Боја Едно Парче Jumpsuit Пролет Облека

Во магацинот
DEN 155.76
Од стоката:

Патент затворање.Материјал : Cott Design : Нозе Bodysuit со Глуждот-да-брадата Full-zip затворачи за лесно облека промени и брз пелена промени.Симпатична Бебе footie onesie.на мешавина, кожата-пријателски материјал, меки и удобни.Големина : Погоден за симпатична бебе момчиња и девојки во 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 18-24 Месеци стара.Повод : Погоден за домашни, роденден на лица, празници, манифестации, како што се Божиќ, ноќта на Вештерките, за Нова Година, и така натаму.Пакет се вклучени : 1* Footie Jumpsuit / 1* Bodysuit.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата