Универзален Телефон Брзи Фотографија Стојат Адаптер за Монтирање Конектор за Телескоп Двоглед Monocular забележување на т.н Микроскоп (Големина : 1pcs)

Универзален Телефон Брзи Фотографија Стојат Адаптер за Монтирање Конектор за Телескоп Двоглед Monocular забележување

Во магацинот
DEN 825.60
Од стоката:

Мулти-функција за Употреба : Професионални лесна цевка и drape поддршка стојат за семеен собир, свадба, како и за професионална фотографија и видео снимање, рекламирање екранот, партија декорација, зум конференција позадини и други real-time streaming media.Универзална Видиме Телескоп Клип.Compliable со бинокуларна, monocular, телескоп, микроскоп, забележување на т.н " обемот, ноќ визија и повеќето оптички уред.Одговара окуларот дијаметар 1.03 "- 1.82" (26.4 - 46.4 mm).Прилагодливи Стегање Сила.Телефонот стегање дел карактеристики прилагодливи механизам за заклучување со челик болт (не на пролет).Овој дел може да посебна месеци на било кој стандарден tripod (1/4 "threads).Specifications Material : Пластични & Метална Боја Мат Црна Производ Големина : 6.2 "x 3.2" x 1.4 " Нето Тежина : 2.74 оз Одговара Окуларот Дијаметар : 1.03 "- 1.82" Фот Видиме Големина : Под 6 "(за fori phone8 /iphone 8plus i Phone 6s / 7, fori Phone 6s плус / 7 плус, Имајте на ум 7/6/5, Галакси S7 edge / S7, S6 edge / S6 итн .Features Universal Видиме Телескоп Клип Compliable со бинокуларна, monocular, телескоп, микроскоп, забележување на т.н " обемот, ноќ визија и повеќето оптички уред.Одговара окуларот дијаметар 1.03 "- 1.82" (26.4 - 46.4 mm).Компатибилен со Повеќето Телефон На Пазарот, Со својата голема широчина на опсег : 2.12 - 3.54 инчен (55-98mm), тоа одговара за iphone 6plus, 6,5 s, 5, Samsung, Sony £ Мото и многу други брендови.Прилагодливи Стегање Сила На телефонот стегање дел карактеристики прилагодливи механизам за заклучување со челик болт (не на пролет).Овој дел може да посебна месеци на било кој стандарден tripod (1/4 "теми) Внимателен Детали за Телефонот е добро заштитени со висока густина ЕВА влошки и ништо контакти од вашиот телефон на екранот.Тоа е пренослив и светлина.Име на производ : Фото рамка Број на Модел : телефон Телескоп bracket Compatible Бренд : Samsung Compatible Moblie Телефон 1 : За iphone 4 и 4s 5 5c 5s 6 6s 7 8 plus Compatible Moblie Телефон 2 : За iphone X XRCompatible Moblie Телефон 3 : За samsung галакси S6 S7 S8 S9 ЗАБЕЛЕШКА 8 9 Compatible Moblie Телефон 4 : За huawei искачи g620s p6 p7 P8 P9 г-7 honor Compatible Moblie Телефонот 5 : За xiaomi 8 9 mi 4 4c забелешка про mi3 mi4c mi4i mi Compatible Moblie Телефонот 6 : За samsung галакси а5 a3 алфа core 2 премиер.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата