PiTau Телефон Holster Наменета за iPhone SE(2020), Појас Случај со Завртување Спојувалка за Каиш XL Големи Телефон Носителот Торбичка Компатибилен со Apple iPhone SE/ 6/ 6S/ 7/ 8 Одговара на

PiTau Телефон Holster Наменета за iPhone SE(2020), Појас Случај со Завртување Спојувалка за Каиш XL Големи

Во магацинот
DEN 359.76
Од стоката:

Pi Tau појас случај holster е наменета за i Phone 6/ 6s/ 7/ 8 /SE (2020) со случајот за како што Otterbox Патнички Серија.На внатрешни мерки 6.15" x 3.1" x 0.7. Вграден-Во Држачот за картички со Магнетна Затворање, корисна слотот за држачот на картичката кој се наоѓа во предниот дел на торбичка.Многу Издржливи, Спојувалка за Каиш со Лесен Ротирачки / Вртливата Функција.Сите Околу Заштита со Мека Внатрешна Обвивка за да го Заштитите вашиот Уред од Гребнатини.Pi Tau нуди најлесен и заштитни решение што ви овозможува најдобра опција за носење и чување на вашиот мобилен телефон во hands-free начин.Тоа е побезбеден од џебот и поудобно да брзо да стигнат на ваша страна за дојдовни повици.Pi Tau Телефон Holster Наменета за i Phone SE(2020), Појас Случај со Завртување Спојувалка за Каиш XL Големи Телефон Носителот Торбичка Компатибилен со Apple i Phone SE/ 6/ 6 S/ 7/ 8 Одговара на Телефон со Дебели Случај на Црно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата