Украси - Темно 9' x 12 Мешани Зелени Борови Вештачки Божиќ Гарланд - XMAS10

Украси - Темно 9' x 12 Мешани Зелени Борови Вештачки Божиќ Гарланд - XMAS10

Во магацинот
DEN 753.60
Од стоката:

КОЛИЧИНА : 1 BUC.Материјал(s) : ПВЦ/жица.Димензии : 9' долго x 12" широк.Темно, 130 гранка совети, 1.5"-3" широк заострените совети.Bendable жица центар ви овозможува да облик на гарланд во секој случај ќе желба Метални куки на секој крај за лесно виси Времето отпорни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата