Volumizing во Прав, Мат Текстура Volumizing Меки Влакна Прав Заштеда на Простор за Мажи и за Жени

Volumizing во Прав, Мат Текстура Volumizing Меки Влакна Прав Заштеда на Простор за Мажи и за Жени

Во магацинот
DEN 227.76
Од стоката:

Лесен за Користење : може да се користи нормално 20-40 пати, во зависност од должината на поединецот коса, заштеда на простор и лесен за употреба.Масло Контрола : меки во прав може да се контролира коса масло и помогне стил.Тоа е лесен и брз за употреба, погоден за различни фризури.Меки : Направи коренот на косата меки, зголемување на косата волумен и визуелно, отстранете мрсна коса, погоден за мажите и жените.Кожата Пријателски : не ја оштетува косата, рамномерно се шири на сува коса, може да се сфати и обликот на светлината и физички допир.Безбедност : Мат текстура, природна коса стил, безбедно, не-токсични, еколошки, долгорочна употреба, издржливи.Функција : 1. Безбедност : Мат текстура, природна коса стил, безбедно, не-токсични, еколошки, долгорочна употреба, издржливи.2. Кожата Пријателски : не ја оштетува косата, рамномерно се шири на сува коса, може да се сфати и обликот на светлината и физички допир.3. Меки : Направи коренот на косата меки, зголемување на косата волумен и визуелно, отстранете мрсна коса, погоден за мажите и жените.4. Масло Контрола : меки во прав може да се контролира коса масло и помогне стил.Тоа е лесен и брз за употреба, погоден за различни фризури.5. Лесен за Користење : може да се користи нормално 20-40 пати, во зависност од должината на поединецот коса, заштеда на простор и лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Меки Powder Texture : Powder Specification : 15g Shelf Живот : 3 Години Пакет Листа : 1 x Меки во Прав.

Таа е поголема од информацијата

Item Type:
Fluffy Powder
Texture:
Powder
Specification:
15g
Shelf Life:
3 Years
Package List:
1 x Fluffy Powder :

Производи во категоријата