BOSAIYA QR 20g/многу 5mm Берачи на Овошје Полимер Глина Пластични Klei Кал Честички за Карта во донесувањето Одлуки Мала Симпатична DIY Занаети T1202

BOSAIYA QR 20g/многу 5mm Берачи на Овошје Полимер Глина Пластични Klei Кал Честички за Карта во донесувањето

Во магацинот
DEN 300.48
Од стоката:

Материјал : Глина (PVC).Големина : За 5mm.Net Тежина : 20g/многу.Широк Апликации : Овие симпатична 3 D парчиња овошје не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но, исто така, погодна за декорација на вашиот усна сјај, унца шишиња, мобилен телефон, книги и медиа плеер.Уживајте во DIY забавувате со вашето семејство и пријатели заедно.СОВРШЕНА УМЕТНОСТ ПОДАРОК : Добар за нокти или смола уметност фан, убаво за занает прави почетничка, можете да уживате во DIY забавувате со вашето семејство и пријатели заедно.Ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца под 3 век, само за играње, не се за јадење.Избрани боја и дезени ги задоволи вашите различни потреби.Материјал : Глина (ПВЦ)Дизајн : Strawberry Size : За 5mm Net Тежина : 20g/lot Package : ПП Торба за Пакување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата