BOSAIYA QR 20g/многу 15mm Ореви Школка Полимер Глина за DIY Занаети Симпатична Пластични Овошје klei Кал Честички T1202

BOSAIYA QR 20g/многу 15mm Ореви Школка Полимер Глина за DIY Занаети Симпатична Пластични Овошје klei Кал Честички

Во магацинот
DEN 367.68
Од стоката:

Материјал : Глина.Големина : За 15mm.Net Тежина : 20g/многу.Широк Апликации : Овие симпатична 3 D парчиња овошје не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но, исто така, погодна за декорација на вашиот усна сјај, унца шишиња, мобилен телефон, книги и медиа плеер.Уживајте во DIY забавувате со вашето семејство и пријатели заедно.СОВРШЕНА УМЕТНОСТ ПОДАРОК : Добар за нокти или смола уметност фан, убаво за занает прави почетничка, можете да уживате во DIY забавувате со вашето семејство и пријатели заедно.Ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца под 3 век, само за играње, не се за јадење.Избрани боја и дезени ги задоволи вашите различни потреби.Материјал : Clay Design : Nuts Size : За 15mm Net Тежина : 20g/lot Package : ПП Торба за Пакување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата