Правење Спомени Сјајот Bling Азбука, Сребро.

Правење Спомени Сјајот Bling Азбука, Сребро.

Во магацинот
DEN 1600.80
Од стоката:

ПРАВЕЊЕ СПОМЕНИ-Сјајот Bling.Оваа glittery линија на рамки; азбука, зборовите и повеќе се гарантира да додадете само точниот износ на glitz да било scrapbooking; поздрав картичка и било која друга хартија, занает проект.Овој пакет содржи еден 7-1/2 од 3-5/8-инчен лист на седумдесет и пет 1/2-инчен големи азбука сјај и гем налепници.Достапни во различни бои : секој се продава одделно.Увезени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата