Се Облекуваат До 4196 Голем Сјај Точки Scrapbooking Разубавувањето, Кралската

Се Облекуваат До 4196 Голем Сјај Точки Scrapbooking Разубавувањето, Кралската

Во магацинот
DEN 979.20
Од стоката:

Голем круг сјајот embellishments за изработката, коса додатоци, погоден за носене е, dancewear и дома décor предмети.Станот поддржан; Површински сјај; 8 парчиња по пакет. 19 бои на располагање.Парче со големина 20mm широк.Предупредување; гушење опасност; мали делови, не е за деца под 3 години или за употреба на децата облека.Шарени рамен поддржан од сјајот акценти.Совршен за изработката, погоден за носене е, dancewear, костими за коса, лакови, картички и дома décor предмети.Лесно залепени на ткаенина, лента, хартија, метал, дрво и хартија занаети.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата