NQyIOS Вратата Кука Палто На Чување Гардероба Рек Шапка Кука Дом Торба Завршувањето Шамија Мулти-Слој Шамија Свила Домаќинство Складирање Декорација & Виси (D, D)

NQyIOS Вратата Кука Палто На Чување Гардероба Рек Шапка Кука Дом Торба Завршувањето Шамија Мулти-Слој Шамија

Во магацинот
DEN 79.20
Од стоката:

Иако Просторот Зад Вратата Не Е Голем, Може Да Се Стави Некои Облека, Капи, Торби И Сл.Не Постојат Остри Рабови Или Агли, Така Што Нема Да Им Наштетат На Децата И Е Погодна За Различни Апликации.Големина : 13.8×13.8×21cm/5.43×5.43×8.27 инчи.Многу Функции-може да се сместат Многу Видови На Капи, Шалови, Крпи, Врски, Итн.Материјал : ABS.Не постојат остри рабови или агли, така што нема да им наштетат на децата и е погодна за различни апликации.Тоа не треба да се удирани со тупаници, и може да се користи кога го закачи на вратата или кабинет вратата.Тоа е лесно да се инсталира и може да се состави слободно.Високо-квалитетни материјали-направен од високо-квалитетна ABS материјал силен и издржлив и невкусна Иако просторот зад вратата не е голем, може да се стави некои облека, капи, торби и сл.Овие едноставни куки може брзо и лесно да се создаде екстра простор Материјал : ABS Многу функции-може да се сместат многу видови на капи, шалови, крпи, врски, итн.Големина : 13.8×13.8×21cm/5.43×5.43×8.27 инчи 1 X складирање hook Diameter на шапка рамка круг : 13.8 cm (ззп обемот може да биде помалку од 43cm).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата