ZLDGYG Нордиските Ковано Железо Декорација Кука Ѕид Виси Тремот Облека, Шапка Кука Врата Копчето Кука Закачалка

ZLDGYG Нордиските Ковано Железо Декорација Кука Ѕид Виси Тремот Облека, Шапка Кука Врата Копчето Кука Закачалка

Во магацинот
DEN 6129.12
Од стоката:

Направи простор како целина, визуелниот ефект е богата и интересна.Линиите се само право, и бои целосно да го покаже естетика на романтичен живот, кој е особено фасцинантна.Стил на живот Почнувајќи од дома, Нордиските Украси ги смисла на естетски дизајн.Нордиските Метал Занаети е позната по својата едноставност, еден вид на враќање кон природата и застапување автентични шарм.Убавината на времето и преостанатиот темперамент, пријатен Нордиските атмосфера.Направи простор како целина, визуелниот ефект е богата и интересна.Линиите се само право, и бои целосно да го покаже естетика на романтичен живот, кој е особено фасцинантна.Стил на живот Почнувајќи од дома, Нордиските Украси ги смисла на естетски дизајн.Нордиските Метал Занаети е позната по својата едноставност, еден вид на враќање кон природата и застапување автентични шарм.Убавината на времето и преостанатиот темперамент, пријатен Нордиските атмосфера.Спецификација : Име на Производ : рачно изработени ковано железо ѕид декорација hook Craft : handmade Material : Iron Weight : 0.58 kg Size : 65x20 cm Style : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн.Простор : дневна соба/тремот/aisle, итн.Пакет list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.

Таа е поголема од информацијата

Product Name:
Handmade wrought iron wall decoration hook
Craft:
handmade
Material:
Iron
Weight:
0.58kg
Size:
65x20 cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Производи во категоријата