Baoblaze Прилагодливи Рептил Милениче Птица Ferret Стаорец Подигнат Поводник

Baoblaze Прилагодливи Рептил Милениче Птица Ferret Стаорец Подигнат Поводник

Во магацинот
DEN 287.76
Од стоката:

Сосема нов и висок квалитет.Лесни и Меки.Комбинацијата на прилагодливи темперамент и поводник е задолжително за рептили мали животни и птици сопственици кои уживаат преземање на нивните миленици надвор.Материјал : ткаенина, Боја : Случајни Боја.Две големина на располагање, Големина S : Ширина : Прибл. 0.7 cm/0.28 инчен, Должина : Околу. 1.2 m/47.24 инчен, Градите обемот : Прибл. 42cm/16.54 инчен, Големина L : Ширина : Прибл. 1.2 см/0.47 инчен, Должина : Околу. 1.2 m/47.24 инчен, Градите обемот : Прибл. 55cm/21.65 инч.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Лесни и Меки. - Комбинацијата на прилагодливи темперамент и поводник е задолжително за рептили мали животни и птици сопственици кои уживаат преземање на нивните миленици надвор. - Материјал : ткаенина, Боја : Случајни Боја - Две големина на располагање, Големина S : Ширина : Прибл. 0.7 cm/0.28 инчен, Должина : Околу. 1.2 m/47.24 инчен, Градите обемот : Прибл. 42cm/16.54 инчен, Големина L : Ширина : Прибл. 1.2 см/0.47 инчен, Должина : Околу. 1.2 m/47.24 инчен, Градите обемот : Прибл. 55cm/21.65 inch Package Вклучува : 1 Парче Милениче leash Note : Поради прирачник за мерење, постои мала разлика меѓу големина од погоре и вистинскиот објект.Becauseof прикажување и светлосни ефекти, monitor settings,итн.therecould биде малку боја разлика прифатливо, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата