chengzui Тип-C USB C до HDMI-Компатибилен/ДП/Мини ДП/VGA/Rj45 Кабел Конектор Конвертор HDMI-Компатибилен Адаптер

chengzui Тип-C USB C до HDMI-Компатибилен/ДП/Мини ДП/VGA/Rj45 Кабел Конектор Конвертор HDMI-Компатибилен Адаптер

Во магацинот
DEN 1545.60
Од стоката:

High definition резолуцијата може да ви даде пријатен визуелно искуство.Кога ќе уживате во филмови или имаат презентации на пренос е стабилна.Поврзете го USB-C телефонот да HDMI-компатибилен ТВ опремен и да го следи,без надворешна сила е потребно.Совршен туристички придружник,деликатни и компактен.Вклучува Тип-C USB C до HDMI-компатибилен/ДП/Мини ДП/VGA ве молиме изберете во зависност од вашите потреби.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата