Мини HDMI да HDMI Кабел 90 степени 0.5 ft Mini-HDMI Машки да HDMI Женски Адаптер, Поддршка за 1080P Full HD, 3D, за Камера, видео камера, Графичка Картичка, Лаптоп,Таблет, hd телевизор ,Проек

Мини HDMI да HDMI Кабел 90 степени 0.5 ft Mini-HDMI Машки да HDMI Женски Адаптер, Поддршка за 1080P Full HD,

Во магацинот
DEN 384.00
Од стоката:

4-Пакет.Компатибилност : Целосно во согласност со најновата генерација на висока дефиниција лаптоп, видео камера, камера, или таблет со мини HDMI порт.Кратко и Агол Дизајн : 0.15 М краток кабел и 90 степени агол дизајн, го задржува адаптер блиску до вашите излезни уреди, го прави табела чиста и уредна.Високи Резолуции : Поддржува до 1080 P Full HD резолуција, пренесува двете аудио и видео од таблета да HD дисплеј.Позлатени Конектори : ветувањето се зголеми пренесува брзина и lossless пренос; След Голи бакар диригент подобрува кабел перформанси.Ве молиме Имајте во предвид : Mini-HDMI (C Тип) да HDMI адаптер кабел, ве молиме бидете сигурни дека вашите домаќини има Мини-HDMI порт пред да го купат.Кабел Спецификација .Mini-HDMI Машки да HDMI Женски приклучен Кабел.Страна 1 : 90 степени Mini-HDMI (В-Тип) Машки Приклучокот .Страна 2 : HDMI A-type Женски Приклучокот .Поддршка за 1080 P, 3 D .Кабел во Црна боја .Кабел Должина : 0.5 Нозе , приближното 0.15 Метри. 4-Пакет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата