Yustda HDMI AV Аудио Видео Кабел за да HD ТВ Кабелот за Изнајмување на F5 F3S F5S М3 HD ПВР HDPVR Сателитски Приемник

Yustda HDMI AV Аудио Видео Кабел за да HD ТВ Кабелот за Изнајмување на F5 F3S F5S М3 HD ПВР HDPVR Сателитски

Во магацинот
DEN 95.76
Од стоката:

Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТВ!.Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран.Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез.Злато позлатен иглички и основи конекции.Забелешка : Вашиот ТВ мора да има HDMI приклучок за овој кабел за да бидат компатибилни.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 12 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата