CHuangQi 3D Rosered Лак Глувчето Уши Headband (Сет од 2), двострано Sequins Лак, Принцезата Headwear за Партиски & Забавен Парк

CHuangQi 3D Rosered Лак Глувчето Уши Headband (Сет од 2), двострано Sequins Лак, Принцезата Headwear за Партиски

Во магацинот
DEN 287.76
Од стоката:

Повеќе прекрасни глувчето уши headband : 3 D лак, големи уши, двострано sequins за да се направи вашиот headband погледнете повеќе пенливо.Рачно изработени Се : headband, лак, и ушите се цврсто врзани заедно, да ги задржи на ушите стои без паѓа надвор. 3 D лак : внатрешноста на лак е исполнет со PP памук, која отекува и го прави да изгледа попривлечно; Уво е Влакнести без sequins.Пластични бенд е покриен со фланелен боксери, меки и удобни, не се лизга; Двете страни на лак, се опфатени со sequins, на sequins се исткаени од страна на риболов линија и се цврсти и не ќе падне.Погоден толпата Погоден за Фото реквизити, забавни активности, играње на улоги, роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Дизниленд патување, или било Дизни тема партија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата