Interstars Bonka Птица Играчки Нога Клун Талон Шарен Папагал Parrotlet Cockatiel Budgie Финч Macaw

Interstars Bonka Птица Играчки Нога Клун Талон Шарен Папагал Parrotlet Cockatiel Budgie Финч Macaw

Во магацинот
DEN 215.76
Од стоката:

На 1591 Pk6 Медиум Interstar од Bonka Птица Играчки се шарени interlocking птица нога играчки!.Секој од медиум interstars имаат (6) ѕвезда педали кои имаат мали слотови за interlocking и потпора.На средината на секоја interstar има кружни отворање совршен за виси од twine или други играчки.Ѕвездата педали имаат слотови во нив што може да нежно блокирам во едни со други да се создаде забава форми.На 1591 pk6 Медиум Interstar е 100% птица безбедно и страшни како нога играчки и уметност и занает материјал!. 1591 pk6 Медиум Interstar е класичен нога играчка дека вашето домашно милениче птица е сигурно да го сакаш.Пакет доаѓа со 6 светло обоени interstars.Ѕвездите себе се направени со здрав птица безбедно пластика што е сигурно да се држи до најсилните клунови и најтешко се фрла и се тресе.Секоја од ѕвездите глобуси има слотови кои го прават тоа супер лесен за нозе и клунови да го дофати.Ѕвезди, исто така, може да се држиме заедно користење на нивните места и лесно да се повлече, освен.Ова ви овозможува да линк ѕвезди да бидете креативни форми.На средината на ѕвездите имаат кружен отвор кој ви овозможува да се откажам од нив со јаже, стринг или што ви се допаѓа.Кога висеше, ѕвездите лесно може да се откачи, создаде многу на движење и возбуда за вашето домашно милениче.Ѕвездите мерка за 2.5 инчи среќаваме и имаат .75 инчен длабочина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата