КООРДИНАТОР 3 во 1 Хрчак L-Облик на Дрвена Подлога за Ладење Милениче Скокање Платформа, Трајни Дрвена Платформа Природни Траверза Отскочна и Ладење Мат Подлога со 4

КООРДИНАТОР 3 во 1 Хрчак L-Облик на Дрвена Подлога за Ладење Милениче Скокање Платформа, Трајни Дрвена Платформа

Во магацинот
DEN 623.76
Од стоката:

✬Прекрасна Играчка Поставена : Вашиот critter ќе добие 1 компјутер хрчак скокање платформа, 2 парчиња дрвени педалата и 4 ратан топки.Таква комбинација ќе им даде на вашиот прекрасна кожен пријател ладење и забавно искуство во жешките летни. ✬Безбедно Материјал : природни дрвени отскочна е направен од природно дрво и стакло, кој е издржлив и безбедно за вашето домашно милениче.Покрај тоа, дел за ладење може да биде симната платформа кога времето е добивање на настинка. ✬Ладење Место : хрчак hammock има ладење мат дека може да им помогне на critters да се излади.Кристално има силен ефект на апсорпција на топлина и топлина дисипација, па вие не мора да се користат и други начини да се излади на мат надолу. ✬Лесно да се Чисти : Ова chinchilla рабови не се лесно да се валкани.Со своите мали пропусти кои меѓу кристали, мали пелети и течни ќе помине низ нив и да падне на земјата.Исплакнете со чиста вода или избрише со влажна dishrag е задолжително.Сепак, сушење е потребно после чистење. ✬Повеќе Usages : Нашата chinchilla полица обезбедува ладење место за вашата critter да се игра и да се одморите.И дупка областа на одборот може да бидат поправени со фидер сад која може да им даде храна или вода.Тогаш платформата им овозможува на нашата мала пријател за да скокаат наоколу!.Спецификации : Димензии : Хрчак скокање paltform : 10.6×7.7×0.6(L×W×H); Дрвени на возилото : 3.7×3.7×0.6(L×W×H) Материјал : Природно дрво; Кристал Пакетот вклучува : 1×Хрчак скокање платформа 2×Дрвени педали; 4×Ратан топката Карактеристики : ?Направен од природно дрво и стакло, нашите хрчак ладење отскочна собата е издржлив и нетоксичен.Вашиот кожен critters може да го поминат кул летни пневматици. ?Кристално мат на хрчак hammock има силен ефект на апсорпција на топлина и топлина дисипација.Тоа може само надополнување на свежина! ?Исплакнете со чиста вода или избрише со влажна dishrag е исто така опција.Не заборавајте сушење тоа по чистењето. ?На хрчак скокање платформа може да бидат поправени со фидер како се хранат сад, ладење мат област може да им помогне на critters да се излади, и платформа обезбедува место за да скокаат наоколу или одмор.Белешки : 1.Ве молиме овозможи 0.3-0.5 инчи грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека не умот, пред купување. 2.Сушење е потребно после чистење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата