SOJITEK 1PK x 100ml Рефил Боја Синозелена Мастило за Z640/Z645/Z647/Z65/Z65 Pro/Z65n/Z65p Печатач

SOJITEK 1PK x 100ml Рефил Боја Синозелена Мастило за Z640/Z645/Z647/Z65/Z65 Pro/Z65n/Z65p Печатач

Во магацинот
DEN 108.96
Од стоката:

Рефил Боја Мастило.Бои : Цијан. 100ml секое шише.Кертриџ не е вклучена.за Z640/Z645/Z647/Z65/Z65 Pro/Z65n/Z65p печатач.Пакетот вклучува 1 PK на Компатибилен Рефил Боја Мастило за Z640/Z645/Z647/Z65/Z65 Pro/Z65n/Z65p печатач.Кертриџ не е вклучена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата