Jopwkuin диск Диск, Трајни Ефикасно да се Избегне Отпорност на Играта Конзола Диск за Конзолата за Игра Додаток

Jopwkuin диск Диск, Трајни Ефикасно да се Избегне Отпорност на Играта Конзола Диск за Конзолата за Игра Додаток

Во магацинот
DEN 2035.20
Од стоката:

Направени од високо квалитетни материјали, кои можат ефикасно да се избегне корозија и се носат и се трајни.Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.Овој производ е професионален дизајн за wii, точни дизајн со одлични перформанси.Прецизни се намали и да обезбеди интерфејс совршен применливост, погоден за инсталација локација и лесна инсталација.Професионални чип поставува обезбеди одлични перформанси во системот.Овој производ е професионален дизајн за wii, точни дизајн со одлични перформанси.Прецизни се намали и да обезбеди интерфејс совршен применливост, погоден за инсталација локација и лесна инсталација.Професионални чип поставува обезбеди одлични перформанси во системот.Направени од високо квалитетни материјали, кои можат ефикасно да се избегне корозија и се носат и се трајни.Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.

Таа е поголема од информацијата

Material:
Metal
Color:
as picture shown
Size:
approx. 14.5x14x1.4cm/5.7x5.5x0.6inch
Weight:
approx. 360g
Compatible with:
For wii
Package List:
1 x DVD ROM Drive Disk :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.

Производи во категоријата