GXDHOME Фитнес Опрема Виткање Губење на Клупата Прилагодливи Седат до Одборот Тренингот Коса Клупа за Салата Сина Насловна Фитнес

GXDHOME Фитнес Опрема Виткање Губење на Клупата Прилагодливи Седат до Одборот Тренингот Коса Клупа за Салата

Во магацинот
DEN 1048.80
Од стоката:

Разноврсна функции да се вежба вашата стомакот, раката и ногата на мускулите.Четири прилагодливи позиции се задоволат различните потреби на луѓето на различни височини.Различни се приклонуваат агли и 6 пена барови ги задоволат вашите различни фитнес потреби.Тешки железни цевки со боени третман, добра цврстина и голема тежина капацитет. 12" прошируваат и должина backrest е идеален за мажи, жени, млади и постари.Опис : Нашата тежина клупа е дизајнирана да обликот на вашето совршено тело.Тоа ви овозможува да правите многу вежби, како push ups-от, седат прозорци, лежи нога, hyperextensions се зголемува, како и обука на стомакот, раката и ногата на мускулите.4 прилагодливи позиции е погодна за луѓе на различни висини и да ги задоволи вашите различни фитнес потреби.Изградена од тешки железни цевки со боени третман, седат до одборот има добра стабилност и издржливост.На коса клупа, со СТП кожа покриени backrest и пена барови, се согласува да ергономски, безбедност и удобност.Она што е уште поважно, тоа нема да потрае многу простор, ако не сакате да го користите за време, можете лесно може да го капакот и оставете го под креветот или против ѕид.Карактеристики : Носат-отпорни, СТП кожа капак и nondeformable пена, удобно тренингот experience Rubber влошки на дното зголемува стабилноста и да се спречи носењето на floor Foldable дизајн за лесно продавница и carry Specifications:Боја : Blue Main Материјали : Челик, СТП Кожа, Foam Overall Димензија : 52"-55"(L) X 20.5"(W) X 19" -23.5"(Ж)Нето Тежина : 14 lbs Maximum Тежина Капацитет : 441 lbs Package Вклучува : 1 X Прилагодливи Тежина Bench1 X Упатството за Корисникот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата