Bucilla Веселата Снешко Чувствував Applique Порибување Комплет 83655

Bucilla Веселата Снешко Чувствував Applique Порибување Комплет 83655

Во магацинот
DEN 1152.24
Од стоката:

Bucilla "Веселата Снешко" Чувствував Applique Порибување Комплет 83655. Обезбедува материјали за правење шармантна порибување мерење 18" дијагонално.Вклучува печат felts, везови забен конец, sequins, монистра, игли и инструкции.Кутии не се вклучени.Ова е пензиониран комплет, направени во U.S.A.by Bucilla Корп Комплет вклучува : печат felts, се чувствува за поддршка, памук везови забен конец, боја одделени sequins и монистра, игли и лесно да се следат инструкциите, со упатствата за персонализација.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата