плажа, море и песок рок бран на животните погоден за носене Ќебе Качулка за Жени, Деца и Мажи Стандард Топла и Пријатна Ќебе Качулка Sweatshirt Една Големина Одговара на ?

плажа, море и песок рок бран на животните погоден за носене Ќебе Качулка за Жени, Деца и Мажи Стандард Топла

Во магацинот
DEN 1247.76
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Микрофибер Полиестер.Увезени.Високо-квалитетни материјали:Лабава дома облека се направени на superfine влакна, полиестер влакна ткаенини.Супер Мека и Пријатна на Кожата на Допир и Преголеми Дизајн го Прават Маскирани Ќебе Погоден за Повеќето Луѓе.Една Големина Одговара на Сите : Должина 35 во、ширина 38.5 inx2、должина на ракав 29 во、ширина на јака 12.во голем, огромен удобно дизајн е совршено се вклопуваат за повеќето сите форми & големини.Само изберете ја вашата боја & добие УДОБЕН!Го донесе на следната отворено barbeque, кампување патување, плажа, се вози во или sleepover.Практичен Дизајн : Постои голема Кенгур џеб за да го скриете вашиот работи како ТВ далечинскиот управувач и телефонот или само се повлече вашите раце внатре за дополнителна топлина.Тоа исто така може да се користи на двете страни, со комбинирање на удобноста на кадифен Фланелен боксери со топлината на руно.На значајни фестивали или моменти, sweatshirt ќебе fleecehug качулка е најдобар избор за Колеџ подароци, Божиќ ден подароци, денот на Благодарноста подароци, денот на Вљубените подароци, ноќта на Вештерките ден подароци, Мајки ден подароци, Татко ден подароци.Нека топлината секогаш да биде со сите.Карактеристики & се Грижи-Бесплатно Миење : огромен худ & џеб држи главата & раце toasty топло.Задржи она што ви треба во раце дофат во џеб.Перење?Лесно!Само фрли во миење на ладно потоа собори сува посебно на ниско излегува како нова!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата