Make Up Организатор, Шминка Торба Шминка Кутија Професионален за Кармин за Eyeliner за Палети за Шминка Четки(црна)

Make Up Организатор, Шминка Торба Шминка Кутија Професионален за Кармин за Eyeliner за Палети за Шминка Четки(црна)

Во магацинот
DEN 1802.16
Од стоката:

Посебно дизајниран да ги заштити вашите шминка четка од загадување.Голем капацитет и добро запечатени, три слоеви дизајн да се разликува различни оддели.Мода и едноставен дизајн, убава на изглед.Практична водоотпорен функција, виткање послужавник и специјални шминка четка нето торба.Алуминиум легура заграда, силна трајни и флексибилни. 1. Голем капацитет и добро запечатени, три слоеви дизајн да се разликува различни оддели. 2. Мода и едноставен дизајн, убава на изглед. 3. Практична водоотпорен функција, виткање послужавник и специјални шминка четка нето торба. 4. Алуминиум легура заграда, силна трајни и флексибилни. 5. Посебно дизајниран да ги заштити вашите шминка четка од загадување.Карактеристики : Материјал : Најлон, dacron Големина : Прибл. 29*26*21cm/11.42*10.24*8.27 во Факултативна боја : Црвена, Виолетова, Црвена Роза, Црна Тежина : Околу.2000g/70.55 оз Пакет Листа : 1 * Шминка Торба 1 * за околу Рака 1 * Внатрешен Кутија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата