HOMILLE Бебе Доењето Перница,Бремена Жена Перница за Спиење,U-Облик на Тело Перница,со Патент,се Меша и Натпревар Црвен Грав Ставете Светло Сина

HOMILLE Бебе Доењето Перница,Бремена Жена Перница за Спиење,U-Облик на Тело Перница,со Патент,се Меша и Натпревар

Во магацинот
DEN 1159.20
Од стоката:

【Најдобар породилно перница за вашето семејство】 Со висока густина мека памучна одговара на стомакот и грбот, кога сакате да спиете, да се прочита, breastfeed или гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА. 【Удобно】 Нашата перница за спиење е мека и целосно го поддржува организмот на бремената жена, не колапс по долгорочна употреба, и има добра еластичност. 【Квалитет】 Нашиот полно тело перници се опремени со патентите, кои се лесно да се размонтираат и машина за миење.По машина за миење, тие може да ги одржуваат долготрајни еластичност и цврстина. 【Одличен подарок идеи】 Ако вие или вашата сакана имаат проблеми со спиењето во текот на ноќта, ова У облик на перница може да биде решение сте во потрага за.Тоа е голем дар за родендени, празници и други специјални прилики за луѓето кои имаат здравствени проблеми или желба добар ноќен сон. 【Мултифункционален перница】Големина : околу 135*70cm.Оваа U-облик на перница за бремени жени е многу погодна за страна лажење, supine и склони лаже.Се создаде опуштено и удобно спиење позиција, читање, играње игри, гледање ТВ, итн.Опис на производот : Она што е добро тело перница за бремени жени?Нашите U-облик перница се чувствува удобно, и кристално кадифени ткаенини е супер меки и топли.Големи и трајни патент за брза замена на pillowcases.Тоа е машина перат, и обликот нема да се промени после повеќе перења.Нашите спиење перници може да ве удобно додека спиеш.Во исто време, можете исто така да го прочитате или на работа од страна на потпрена на бремената жена е перница.Тоа исто така може да се користи како медицинска перница по бременоста.Карактеристики : 1. Безбедност 2. Издржливи 3. Удобни и лесни 4. Лесно да управуваат со 5. Мулти-цел Спецификација : Име : U-облик на перница за бремени жени боја : се Меша и Натпревар Црвен Грав Ставете Светло Сина Ткаенини : Кристал топлиот Фил : висока еластичност 7 DPP памук Производ големина : околу 135*70cm Почитувани купувачот, доколку имате какви било прашања или предлози во врска со нашата полно работно тело спиење перници пред, за време или по купувањето, ве молиме слободно да ни каже.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Таа е поголема од информацијата

Name:
U-shaped pillow for pregnant women
color:
Mix and Match Red Bean Paste Light Blue
Fabric:
Crystal velvet
Filling:
high resilience 7DPP cotton
Product size:
about 135*70cm
Dear buyer, if you have any questions or suggestions about our full-body sleep pillows before, during or after purchase, please feel free to tell us. We will reply you within 24 hours and try our best to meet your needs. :

Производи во категоријата