С. 132199 Страната Заклучување Ореви, 7/16- 14.00

С. 132199 Страната Заклучување Ореви, 7/16- 14.00

Во магацинот
DEN 1221.60
Од стоката:

Една Нова Резервни Страната Заклучување Ореви, 7/16"- 14.00 Технолошки Информации : -Крај : Јасно Цинк-Орев тип : Прирабница Ореви-Пакет Тип : Box-Парчиња : 100 компјутери.-Теренот инчи : 14.00-Големина инчи : 7/16 Сите ОЕМ дел броеви и логоа се користат за идентификација за цели.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата