Картичка Случај Креативна Личност Бизнис Картичка Полица Поставување На Маса Бизнис Картичка Носителот Изложба Бизнис Картичка Од Екранот Стојат Кутија За Карти

Картичка Случај Креативна Личност Бизнис Картичка Полица Поставување На Маса Бизнис Картичка Носителот Изложба

Во магацинот
DEN 2061.60
Од стоката:

Најчесто се користат канцелариски мебел, 3 бои се достапни.Каналите не се лизга дизајн, картички може да се стави уредно.Дебела PS материјал, силни и издржливи, креативен дизајн, секој еден е живописни и интересни.Стилски изглед, канцеларија картичка случај, стилски, убави и уредни.Погоден за канцеларии, компанијата пред бироа, студија, простории, изложби, итн.И едноставен стил со класичен боја одговара на секоја прилика, и лесно одговара на вашата облека.Име на производ : име картичка holder Product материјал : гласачко место material Capacity : околу 20 sheets Paper спецификација : 108*48*58mm Color : бела, кафеава, khaki Use сценарио : office, study Applicable пол : мажи, women Package : 1*Бизнис картичка holdernotes1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2 со Исклучок на објекти, освен оние прикажани во производот фотографии.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

Таа е поголема од информацијата

108*48*58mm :
Color:
white, brown, khaki
Use scenario:
office, study
Applicable gender:
men, women
Package:
1*Business card holder
1 Please check the size and color before buying. :
2 Excluding items other than those shown in product photos. :
3 Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. The above data is for reference only, the size is manually measured, each variable may be different, please refer to the actual product, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible. :
6. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services. :
7. Thank you for visiting my shop, click to enter my shop, there will be many products for your reference :

Производи во категоријата