Го замени Батеријата за 2600mAh 440009835, Li026148 се Вклопува Hoover BH71000, Потрагата 1000 (14.8 V Li-ion)

Го замени Батеријата за 2600mAh 440009835, Li026148 се Вклопува Hoover BH71000, Потрагата 1000 (14.8 V Li-ion)

Во магацинот
DEN 1615.20
Од стоката:

Сите батерии се CE/Ro HS/ISO9001/FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 2600m Ah / 38.48 Пот 14.8 V батерија за подолг живот.Компатибилен со : Hoover BH71000, Потрагата 1000 / Вакуум Батеријата Димензија : 106.75 x 58.36 x 43.20 mm.Вакуум Батеријата Дел Број : 440009835, Li026148. 12-месечна Гаранција и 14-дневниот Гаранција за Парите Назад.Обезбедување на квалитет : Одделение А клетки, брзо трошоци, ниска потрошувачка на енергија, изградена-во коло protection Compatible Модели : Hoover BH71000, Hoover Потрагата 1000 Part Број : 440009835, Li026148 Батеријата Спецификации : Димензии : 106.75 x 58.36 x 43.20 mm Capacity : 2600m Ah / 38.48 Wh Volts : 14.8 VContact нас : Ако имате било какви прашања или било какви прашања или проблеми при користење на нашите производи, ве молиме да ни испратите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата