Cadikez 200PCS Природен Камен Монистра Мазна, Рамна Вистински Ахат скапоцен камен Монистра Spacer Beading Шарени Лабава Монистра Шарм за DIY Хривнија Ѓердан Обетки Изработка на ?

Cadikez 200PCS Природен Камен Монистра Мазна, Рамна Вистински Ахат скапоцен камен Монистра Spacer Beading Шарени

Во магацинот
DEN 383.76
Од стоката:

Ние со задоволство ја прифати, се враќа во рок од 30 дена од денот на испорака и нудат бесплатни врати превозот.За да се квалификува за целосна наплата, објектот мора да се врати : (1) Нови, не се користи, и непроменета, (2) Со оригинални тагови и пакување непроменети, и (3) Во заштитен надворешниот кутија.Посетете ги Вашите Нарачки да започне да се вратат.Едноставно пакет и брод како што се бара.Се очекува наплата откако на вашиот врати се примени и обработени.Количина : Секое влакно вклучуваат 200pcs избрани рамен скапоцен камен лабава монистра.Најдобар избор за вашиот DIY beading потреби и разни видови на накит занает проекти.Материјал : лабава монистра се направени од природни камења со високо полиран мазна површина.Мерења : 8*10мм зрнца со дијаметар, 1.5 mm дупка со дијаметар.Широк Апликации : лабава монистра се одлични за beading, накит одлуки и дизајн, DIY подароци, уметности & занает, ѓердани, белегзии, обетки, додатоци, насловна & свадба декорација.Исто така, идеален подарок за споделување со љубовници, семејството или пријатели на Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ или секојдневниот роденден.Квалитет Гаранција : Ние нудиме 30 дена бесплатен враќање или замена ако не сте задоволство за нашите производи.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Cadikez 200 PCS Природен Камен Монистра Мазна, Рамна Вистински Ахат скапоцен камен Монистра Spacer Beading Шарени Лабава Монистра Шарм за DIY Хривнија Ѓердан Обетки Накит Одлуки(8*10ММ).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата