Брзо се Поврзете Конектор Црево Заеднички 1Pc Пластични Пневматски Директно Унија Конектори Притисни Во Пневматски Фитинзи за Воздух, Вода, Воздух Цевка Цевка Заед?

Брзо се Поврзете Конектор Црево Заеднички 1Pc Пластични Пневматски Директно Унија Конектори Притисни Во Пневматски

Во магацинот
DEN 314.16
Од стоката:

Можете да заштедите многу време со користење на брз спојка колекции инсталиран во сиднеј,црево завршува и млазници. 100% ) и добар квалитет.Се користи за да се поврзете со полиетилен,најлон и СТП цевки.Едноставно им помогнам во дизајн за поврзување на цевка и да се обезбеди безбедна конекција,не бара дополнителни запечатување.Елипсовидна ослободување прстен на двата краја олеснува пневматски инсталации во ограничени простори.Користете градина црево конектори за лесна инсталација,безбедно и течење-слободни врски.Карактеристики : 100% и добар квалитет.Се користи за да се поврзете со полиетилен,најлон и СТП цевки.Едноставно им помогнам во дизајн за поврзување на цевка и да се обезбеди безбедна конекција,не бара дополнителни запечатување.Елипсовидна ослободување прстен на двата краја олеснува пневматски инсталации во ограничени простори.Материјал : Plastic Temperature : 0 до 60°CItem : Фитинзи/Connector Fluid : Воздух-Вода-Vacuum Pressure : 0-10 бар Maximum PU-4,4 мм да 4mm PU-6,6 мм да 6mm PU-8,8 mm до 8mm PU-10,10 мм да 10mm PU-12,12 мм да 12mm PU-14,14 мм да 14mm PU-16,16 мм да 16mm Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.Пакет Листата : 1pc Пневматски Директно Унија Конектори.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата