OhhGo Бебе Комарец Нето, 1PC Креветчето Купола Нето Бебе Дете Комарец Нето Новороденче Свитлива Комарец Мрежа Нето(Сите Вајт)

OhhGo Бебе Комарец Нето, 1PC Креветчето Купола Нето Бебе Дете Комарец Нето Новороденче Свитлива Комарец Мрежа

Во магацинот
DEN 2378.40
Од стоката:

Претпазливост!!!Комарец нето само, било други додатоци НЕ се опфатени!.Деликатна чипка декорација во засилен крои работа што го прави вашиот најде на влезот лесно.Густа мрежа задржи комарци надвор и да понудат голема breathability при што овозможува јасен преглед на вашето бебе.Задржи вашето бебе далеку од комарци, бубачки и инсекти додека сте надвор, му дадете на вашето бебе тивко место за спиење.Доволно голем за да во целост се опфаќаат babys креветчето да се заштити бебето од грешки и прашина.Спецификација : Материјал : Polyester Product Големина : 160*450cm Color : Бела Жолт Раб Сина Работ Розова Edge Package Including1 x Бебе Комарец Нето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата