Vive Вокер Торба - Отпорен на Вода Додаток Кошница Овозможува Раце Бесплатен простор за Виткање Пешаци - Прилог се Вклопува Широк

Vive Вокер Торба - Отпорен на Вода Додаток Кошница Овозможува Раце Бесплатен простор за Виткање Пешаци - Прилог

Во магацинот
DEN 431.76
Од стоката:

ОДГОВАРА на СИТЕ ВОКЕР СТИЛОВИ : Прилагодлив јамка сврзувачки елементи овозможи на Vive вокер торба лесно да се закачите на предната страна од било вокер стил и ширина, вклучувајќи bariatric пешаци, стандард пешаци и dual-точка виткање пешаци.РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ го ЗГРАБИ И да ОДАТ ПЕРНИЦА : Лесно се задржи најважен е при рака со голема внатрешна преграда со безбедна zippered затворање.На здрав најлон кеса може да се одржи чанта, промена на облека, или потребни медицински потрошен материјал.Три погодно надворешните џебови се обезбеди лесен пристап до секојдневните предмети, како што се пијалоци и грицки, очила, електронски уреди и повеќе.СИГУРНО ПРИДАВА СО СИЛНА FASTENER ЦИКЛУСИ : Тешки за прицврстување на материјал безбедно го држи вокер торба во место.Седум индивидуални циклуси се зајакнат за трајни додаток торба, која лесно придава на било вокер.ЛЕСЕН водоотпорен И МАШИНА ПЕРАТ : Изградени со издржлив, лесен материјал, разновиден вокер торба е водоотпорен да се задржи содржината безбедно и сува.На трајни најлон материјал е машина перат за дополнителна погодност.За најдобри резултати, машина за миење со ладна вода и оставете торба да се исуши.VIVE ГАРАНЦИЈА : 60 ден безусловна гаранција па можете да ги купите сега со доверба.Vive Вокер Торба.Вокер Торба со Vive.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата