Човекот-hj Скенер Ултра Пренослив 13MP Книга Скенер Израмните Крива Технологија Фати Max A3 Документ Брзо Скенирање за Статистика Библиотека на факултетот за Телевизиј

Човекот-hj Скенер Ултра Пренослив 13MP Книга Скенер Израмните Крива Технологија Фати Max A3 Документ Брзо Скенирање

Во магацинот
DEN 7005.60
Од стоката:

-Овој Производ е USB-врз основа на документот камера со вграден-во 5.0-мегапиксели сензор, тоа е идеална алатка за презентации, фотографирање и снимање на видео. -По поврзување на овој документ камерата за да ја вашиот компјутер, можете да направите било хартиените документи, договори, приходи и бизнис картички, и ги презентираат преку монитор или проектор. -Покрај тоа, единствена надолу-се соочуваат со леќа дизајн го прави повторувачки да фотографирате, демонстрации, вежби, предавања и удобен и едноставен. -Заедно со овие големи можности, можете да го користите вклучени документот скенирање софтвер со документ за камерата за да правите слики или да снимате видео записи, обработка на слики и видео записи со напредни алатки за уредување, и да уживате во удобноста на споделување.Пакет Листата : Книга Скенер x 1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата