Рака Ѕиркаат & Стап Тетоважа Комплет,Тетоважа Комплет,Тетоважа Игли Поставите Рака Ѕиркаат Стап Тетоважа Комплет Силна, Стабилна Тетоважа Пенкало Напојување 9rl Иг?

Рака Ѕиркаат & Стап Тетоважа Комплет,Тетоважа Комплет,Тетоважа Игли Поставите Рака Ѕиркаат Стап Тетоважа Комплет

Во магацинот
DEN 1970.40
Од стоката:

Материјал : Тетоважа игли собата е направен од нерѓосувачки челик и ABS пластика, не е лесно да ' рѓа, безбедно да се користи, и може да се направи исклучителна тетоважа уметност.Прицврстување дизајн : Игли за тетоважа донесува три фаза прицврстување дизајн, кој може безбедно и сигурно поврзувајте било каков соодветен тетоважа игли, што е повеќе удобен и сигурен за тетоважа уметник.Самолепливи тетоважа еластичен завој : Тетоважа колекции игли самолепливи тетоважа еластичен завој, лесен за употреба, чиста и хигиенски исправна.Специјален сет за тетоважа уметник : Игла тетоважа комплет донесува три фаза за прицврстување на дизајнот, кои можат да бидат безбедно и сигурно поврзан со било кој соодветен тетоважа игла, што е повеќе удобен и сигурен за тетоважа уметник.Професионална алатка : Тетоважа игли носител е отпечатена со солидна 3 D материјал најлон, професионално и безбедно.Идеален за тетоважа љубовници или професионална tattooists.Description Stick и ѕиркаат тетоважа комплет е многу погодна за тетоважа љубовници или професионална тетоважи.На картичка може цврсто да се поправи иглата на иглата барел без да се грижиш за испаѓање.Можете да повторна употреба тетоважа игли.Тетоважа комплет е направен од нерѓосувачки челик и ABS пластика, не е лесно да ' рѓа, се безбедни за употреба.Features Tattoo комплет-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : не ' рѓосувачки челик, ABS пластика.-Големина : За 17x10x7 cm/6.69x3.94x2.76 инч.-Тежина : 65g.-Пакување листа : 1 * Црна 3 D најлон тетоважа на раката игла тетоважа на раката пенкало.1 * Црна 5cm широк не-плетени ткаенини 1.8 m самолепливи тетоважа еластичен завој.10 * најголемиот Дел 0.35 mm игла жица 1209 RL нерѓосувачки челик обичните тетоважа игла.10 * Случаен боја обичниот силикон Т-облик тетоважа pin перница.Пакет Including1 * Тетоважа на раката penn1 * 5cm широк 1.8 m самолепливи тетоважа еластична bandagen10 * 1209 RL нерѓосувачки челик обичните тетоважа needlen10 * Случаен боја обичниот силикон Т-облик тетоважа pin перница.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата