XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 2 парчиња Стерео Биолошки Микроскоп Слајдови Клипови од не ' Рѓосувачки Челик Микроскоп Додатоци (Боја : 7,6 CM)

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 2 парчиња Стерео Биолошки Микроскоп Слајдови Клипови од не ' Рѓосувачки

Во магацинот
DEN 1106.40
Од стоката:

Нерѓосувачки Челик.Stero Биолошки Микроскоп Фаза Presser Носителот Слајдови Клипови.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет оглас : 2 buc фаза слајд clip(иста големина).Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата