ZTTZX Божиќ Лак Црвено Салфетка Прстени Кристал Кристал Салфетка Токи (Боја : A, Size

ZTTZX Божиќ Лак Црвено Салфетка Прстени Кристал Кристал Салфетка Токи (Боја : A, Size

Во магацинот
DEN 2597.76
Од стоката:

Не е лесно да се наведнуваат и деформира.Непречено без рабови, па не се грижи за гребење вашиот салфетка.На салфетка носителот тока е направен од избраниот силна метал, кој може да се задржи сјајот за долго време.Едноставен и елегантен стил.Лесно да се постави или ослободување салфетки, класичен и едноставен дизајн е погодна за неформални и формални прилики.На салфетка тока рек натпревари различни табела settings и додатоци, и совршено се совпаѓа со салфетки на различни бои и дезени.Домот салфетка прстени се погодни за свадби, вечери, Божик, Нова Година, Денот на Таткото, на Мајката Da.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата