ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Тешки Хидраулични Берберот Стол Recline 360 степени Swiveling Прилагодлива Висина Салон Бањата Убавина, Фризерски (Боја : Розов

ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Тешки Хидраулични Берберот Стол Recline 360 степени Swiveling

Во магацинот
DEN 18244.32
Од стоката:

Високо-квалитетен и доверлив висока густина сунѓерот прави вашите клиенти поудобно, и седиште перница може да се отстрани и изми;.Удобно назад дизајн носи дополнителна удобност на вашите клиенти и го намалува ' рбетниот замор;.Прилагодлива висина, лесно да се прилагоди, може да се одржи удобно висина и нека клиенти се релаксираат;. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Класичен Стилски Дизајн : Дизајниран со едноставни линии и класичен изглед, овој стол е е погодна за различни стилови и сцени, додека жив заситени бои ќе привлечат големи групи на клиенти на вашиот продавница. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Ергономски Дизајн, Висока густина пена амортизирање цел да се вклопи во природната контурите на човечкото тело се идеални за сит поддршка на долниот дел од грбот, торзото и вратот. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ берберот стол е сигурно да се обезбеди професионална поглед и допир на класа на вашиот бербер, салон или at-home студио.Хидраулични Берберот Стол усвојување на високо квалитетен челик, кожа, сунѓер и пластика, тоа карактеристики стабилна, здрав и удобен за седиште.Првата стапка метал и кожа материјали обезбеди својата добра издржливост и удобност.Име : Берберот Chair Features : - 360 Степени Ротирачки Берберот Стол - Висок Квалитет Челична Рамка - Висока Густина Пена Душеци, Удобни Седишта.- Хидраулична Пумпа, Лесно да се Укине - Инсталација на electroplated диск / прекумерна тежина нерѓосувачки Диск / прекумерна тежина Нерѓосувачки - Electroplated Челик Footstool Обезбедува Дополнителни Comfort Specifications : Материјал : Висока Густина СУНЃЕР, СТП LEATHERDimensions : како што е прикажано во figure Packaging информации : 1 x Берберот Стол※(. ♥ ᴗ ♥)※ Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања во процесот на купување на производи, ние ќе побара можете да одговорите на вашите прашања, и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг и да ви донесе среќен шопинг искуство!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата