WOGDTNCE Мини Фрижидер Мини Преносни Компактен Лични Фрижидер Електрични CoolerWarmer КОМПЈУТЕР со USB Мини Фрижидер Фрижидер Пијалаци за Пијалаци Пијалок Може да(Црвено) liugu

WOGDTNCE Мини Фрижидер Мини Преносни Компактен Лични Фрижидер Електрични CoolerWarmer КОМПЈУТЕР со USB Мини

Во магацинот
DEN 1684.80
Од стоката:

КОМПЈУТЕР-USB мини фрижидер фрижидер пијалаци д-р-може да кулер грејач.Роман мини USB фрижидер е добро адаптиран за да може на пијалаци.USB фрижидер не само cools вашиот пијалок, исто така, загрева.Мали преносни USB фрижидер дека може да се користи во вашата просторија дома канцеларија спалната соба или гаража.Одличен квалитет и трајност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата