Hitachi 07N9673 Хард Диск од 40GB

Hitachi 07N9673 Хард Диск од 40GB

Во магацинот
DEN 2520.00
Од стоката:

Hitachi 40 GB UDMA/100 IDE Хард Диск Општите Карактеристики : 40 GB форматирана капацитет на UDMA/100. 7200 ВРТЕЖИ во минута вретеното брзина 2 MB бафер 8.5 ms просек бараат време 4.17 ms просек латентност.E-IDE интерфејс 3.5-инчен форма фактор Регулаторно Одобрување : CE, C-Штиклирајте TUV UL.Додадете повеќе капацитет за складирање на вашиот КОМПЈУТЕР со оваа Hitachi 40 GB IDE хард диск.Карактеристики како што се UDMA/100 трансфер стапка, 7200 ВРТЕЖИ во минута вретеното брзина и 2 MB баферот се обезбеди брз и сигурен операции.Добиете твое денес!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата