Нерѓосувачки Челик Сол И Црн Пипер Брусилки, Кујна Прилагодливи Coarseness И Сол Брусилки Дека Може Да Биде Дополнета Од Страна На Професионални Готвачи (Боја : Бела)

Нерѓосувачки Челик Сол И Црн Пипер Брусилки, Кујна Прилагодливи Coarseness И Сол Брусилки Дека Може Да Биде

Во магацинот
DEN 878.40
Од стоката:

*Ние веруваме дека ќе ви се допадне нашата refillable зачин мелница за полнење. *Прилагодлива мелење механизам : индустриска сол и црн пипер shaker со прилагодливи керамички мелење јадро. *Refillable сол и црн пипер мелница : професионални сол и црн пипер во собата е целосно refillable.By отстранување на горниот капак, можете лесно може да се рефил морска сол или црн пипер во црн пипер мелница или сол мелница без месинг нагоре. *Тоа е многу погодна за храна или вечера.Одличен подарок или на партијата на подарок! *Со исклучок на сол и црн пипер. *Оваа сол и црн пипер мелница поставена е современа, елегантна и user-friendly кујна апаратот.Име на производ : Сол и црн пипер grinder Applicable сценарија : кујна, банкет, партија, restaurant Applicable луѓе : adults Material : glass Type на леќата дека може да биде вчитан : цврсти seasoning Size : бела маска, црна cover Style : модерна и едноставна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата