LIAWEUQ Smartwatch,Спиење Следи и Крв, Кислород,Pedometer Повик Потсетник Водоотпорен Дигитален часовник за Android & iOS

LIAWEUQ Smartwatch,Спиење Следи и Крв, Кислород,Pedometer Повик Потсетник Водоотпорен Дигитален часовник за

Во магацинот
DEN 169.44
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.TPU.Копче затворање. ☎ На часовникот може да се следи чекори, калории, растојание, спиење квалитет, итн.Тој ден.Во исто време, можете да се поврзете на smart телефонот за да видите информации, од далечина да се земе слики, и добивање на мобилни телефони и други интимни и практични функции да направат вашиот живот полесно.Фатете интензитетот на вежбањето и здравствениот статус, и да го подесите вашиот фитнес план во времето. ☎ Не користите полначи повисока од 5 V/2 A.Го види не треба да биде изложен на топла вода, затоа што жешката вода ќе предизвика да се види за да се прикаже магла. ☎ Функции : вежба, порака, аларм, датум, мерење на отчукувањата на срцето, sedentary потсетување, спиење мониторинг, време.4-7 дена од нормалната употреба; 30-ден стандард врз основа на 230m Ah. ☎ Новиот хривнија полнење метод, кој се одвојува и брзо ослободување на хривнија дизајн, може да биде обвинет од страна приклучување на USB интерфејс, елиминирање на проблеми на вршење на полнење кабел и полнење застане.Известување тип : За Facebook - TWITTER - We Chat Whats App. ☎ Апликација за поддршка на системот : Андроид 4.4 и погоре, IOS 9.0 и погоре.СТАН јазична поддршка-англиски, француски, италијански, Јапонски, корејски, полски, португалски, руски, Поедноставен Кинески, шпански, Традиционален Кинески, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата