FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Прилагодлив Појас Вежба Нерѓосувачки Челик Метал Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Замена Wristband Дод

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Прилагодлив Појас Вежба Нерѓосувачки Челик Метал

Во магацинот
DEN 2042.40
Од стоката:

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка : не за Fitbit Полнење 4/3/SE/2/1,фитнес тракер не се вклучени). ⌚【Премиум Материјалот】Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,ова за fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. ⌚【Лесно се Инсталира модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус Материјал : не ' рѓосувачки челик Применливи врвка за околу Периметарот големина:5.5 во -8 IN Пакет се Вклучени : 1 X на Рака.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата